YHTEYSTIEDOT

RIT - Rakentajain Insinööritoimisto

Tuusantie 3, PL 69
03101 NUMMELA
09 225 2300
toimisto@rit.fi

Y-tunnus: 1848482-4

Laskutustiedot täällä.

ARKKITEHTISUUNNITTELU, PÄÄSUUNNITTELU, AJANTASAPIIRUSTUKSET

Laura Kaveri (ent. Talstila)
Rakennusarkkitehti

044 087 0126
laura.kaveri@rit.fi

Tiina Nykänen
Rakennusarkkitehti

044 779 9131
tiina.nykanen@rit.fi

Heidi Perkiö
Suunnitteluassistentti

044 512 3017
heidi.perkio@rit.fi

RAKENNUTTAMINEN JA VALVONTA, Asunto-osakeyhtiöiden korjaushankkeet

Erkki Aronen
Rakennuttajakonsultti
Rakennuttaminen
Asunto-osakeyhtiöiden korjaushankkeet
Koordinointi

040 512 5619
erkki.aronen@rit.fi

Seppo Kokkonen
Vanhempi rakennuttajakonsultti
Rakennuttaminen,
valvonta, suunnittelu
Koordinointi

040 047 3680
seppo.kokkonen@rit.fi

RAKENNUTTAMINEN JA VALVONTA, Isot rakennushankkeet

Jorma Finer
Rakennuttajakonsultti

Rakennuttaminen,
valvonta

040 911 7897
jorma.finer@rit.fi

Teijo Nieminen
Vanhempi rakennuttajakonsultti
Rakennuttaminen,
valvonta

0400 643 107
teijo.nieminen@rit.fi

Ari Saarinen
Rakennuttajakonsultti
Rakennuttaminen,
valvonta, suunnittelu

044 500 2389
ari.saarinen@rit.fi

Tapio Vuorinen
Rakennuttajakonsultti

Rakennuttaminen,
valvonta

0400 515 549
tapio.vuorinen@rit.fi

Jouko Ylenius
Rakennuttajakonsultti

Rakennuttaminen,
valvonta

045 230 7709
jouko.ylenius@rit.fi

Ari Aalto
Rakennuttajakonsultti
Rakennuttaminen,
valvonta

044 730 8480
ari.aalto@rit.fi

LVI-SUUNNITTELU

TYÖNJOHTOPALVELUT

RIT Lari Seppala

Lari Seppälä
LVI-insinööri
LVI-suunnittelu
LVI-valvonta

045 130 6926
lari.seppala@rit.fi

Pauli Vihanto
Rakennusmestari
Pientalo- ja
märkätilavalvonta

044 705 0660
pauli.vihanto@rit.fi

RIT Lari Seppala

Lari Seppälä
LVI-insinööri
LVI-suunnittelu
LVI-valvonta

045 130 6926
lari.seppala@rit.fi

KIINTEISTÖVAHINKOPAVELUT, HAITTA-AINEKARTOITUKSET, SANEERAUSVALVONTA, SISÄILMATUTKIMUKSET

Jukka Stick
Työpäällikkö

0400 642 629
jukka.stick@rit.fi

Pauli Vihanto
Rakennusmestari
Pientalo- ja
märkätilavalvonta

044 705 0660
pauli.vihanto@rit.fi