YHTEYSTIEDOT

RIT - Rakentajain Insinööritoimisto

Tuusantie 3, PL 69
03101 NUMMELA
09 225 2300
toimisto@rit.fi

Y-tunnus: 1848482-4

Pentti Hannukainen
Toimitusjohtaja

Virpi Tikka
Toimistosihteeri

Rakennuttaminen, valvonta, suunnittelu​

Teijo Nieminen
Vanhempi rakennuttajakonsultti
Rakennuttaminen,
valvonta

0400 643 107
teijo.nieminen@rit.fi

Jorma Finer
Rakennuttajakonsultti

Rakennuttaminen,
valvonta

040 911 7897
jorma.finer@rit.fi

Seppo Kokkonen
Vanhempi rakennuttajakonsultti
Rakennuttaminen,
valvonta, suunnittelu

040 047 3680
seppo.kokkonen@rit.fi

Ari Saarinen
Rakennuttajakonsultti
Rakennuttaminen,
valvonta, suunnittelu

044 500 2389
ari.saarinen@rit.fi

Mika Mustonen
Rakennuttajakonsultti

Rakennuttaminen,
valvonta

050 3901 690
mika.mustonen@rit.fi

Tapio Vuorinen
Rakennuttajakonsultti

Rakennuttaminen,
valvonta

0400 515 549
tapio.vuorinen@rit.fi

Pauli Vihanto
Rakennusmestari
Pientalo- ja
märkätilavalvonta

044 705 0660
pauli.vihanto@rit.fi

Arkkitehtisuunnittelu

Laura Talstila
Rakennusarkkitehti

044 087 0126
laura.talstila@rit.fi

Tiina Nykänen
Rakennusarkkitehti

044 779 9131
tiina.nykanen@rit.fi

Vesivahinkopalvelut, sisäilmatutkimukset, asbestikartoitus

Jukka Stick
Työpäällikkö

0400 642 629
jukka.stick@rit.fi

Sulje valikko